15 Northtown Way, Toronto MLS Number: C12955830
Willowdale East, Toronto, ON, M2N 7A2$2,950
Status: For Lease
- 2+ Beds
- 2 Baths
- Area : 800-899 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : The Greenheart Group
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,950
Status: For Lease
Experience the pinnacle of condominium living in this stunning 2 bed 2 bath Tridel-built residence, where quality craftsmanship meets modern sophistication. Included is 1 parking and 1 locker, Freshly updated with brand-new laminate flooring, contemporary light fixtures, and sleek new blinds throughout. This beautifully appointed suite is truly move-in ready. Step outside your door and enjoy direct underground access to your very own supermarket, making everyday errands effortless regardless of the weather. Take a dip in the indoor pool, visit the state-of-the-art fitness centre, challenge friends to a match on the tennis courts, or simply relax knowing 24-hour concierge service is always at your disposal.
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :C12955830 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :16-30 Years |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :03 Apr, 2026 (8 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M2N 7A2
|
| Price | : $2,950 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :2 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Yonge/Finch |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :800-899 sqft |
| Kitchen | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Dining Room | :0.0 m x 0.0 m |
| Bedroom 2 | :0.0 m x 0.0 m |
| Living Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :0.0 m x 0.0 m |
| Exterior Finish | :Concrete |
|---|---|
| Locker | :Owned |
| Locker Unit | :37 |
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Pets | :Yes-with Restrictions |
| Laundry | :In-Suite Laundry |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Locker Level Unit | :3 |
| Patio Terrace | :Open |
03 Apr, 2026
TREB #C12955830
Listed
$2950.0
Sign in to view full price history of this property