Upper - 45 Snowball Crescent, Toronto MLS Number: E12954124
Rouge E11, Toronto, ON, M1B 1S5$2,900
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 2 Baths
- Area : < 700 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Re/max Ace Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,900
Status: For Lease
3 Bedroom Beautiful House, Updated Main Washroom. Walking Distance To School, Ttc, Shopping & Places of Worship.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :E12954124 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :02 Apr, 2026 (7 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M1B 1S5
|
| Price | : $2,900 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :6 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Sheppard & Markham |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :< 700 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living Room | :3.3 m x 4.3 m |
|---|---|
| Kitchen | :2.39 m x 3.09 m |
| Bedroom 2 | :2.99 m x 3.3 m |
| Dining Room | :2.59 m x 3.09 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :2.84 m x 4.15 m |
| Bedroom 3 | :3.2 m x 2.8 m |
| Exterior Finish | :Aluminum Siding |
|---|---|
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Laundry | :Shared |
|---|
02 Apr, 2026
TREB #E12954124
Listed
$2900.0
Sign in to view full price history of this property