606 - 195 Bonis Avenue, Toronto MLS Number: E13098332
Tam O'Shanter-Sullivan, Toronto, ON, M1T 3W6$2,250
Status: For Lease
- 1+1 Beds
- 1 Baths
- Area : 600-699 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Exp Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,250
Status: For Lease
Experience elevated living at the luxurious Joy Condo! This spacious 1+1 bedroom unit features soaring 9-ft ceilings, a bright open-concept layout, sleek laminate floors, and a stylish kitchen with granite countertops and stainless steel appliances. Enjoy your own private balcony and the convenience of included parking. Steps to malls, Walmart, supermarkets, banks, the library, and medical centres plus quick access to Hwy 401 & 404. Urban convenience meets modern comfort!
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :E13098332 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :07 May, 2026 (9 Days ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M1T 3W6
|
| Price | : $2,250 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :1 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Kennedy And Sheppard |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :600-699 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living Room | :3.08 m x 4.24 m |
|---|---|
| Kitchen | :2.87 m x 2.44 m |
| Primary Bedroom | :2.74 m x 3.54 m |
| Dining Room | :3.08 m x 4.24 m |
|---|---|
| Den | :2.32 m x 2.44 m |
| Exterior Finish | :Concrete |
|---|---|
| Locker | :Owned |
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Pets | :Yes-with Restrictions |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Patio Terrace | :Open |
07 May, 2026
TREB #E13098332
Listed
$2250.0
Sign in to view full price history of this property