18 Espana Lane, Toronto MLS Number: C13139176
Willowdale East, Toronto, ON, M2N 7K8$4,300
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 3 Baths
- Area : 2000-2500 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Att/Row/Townhouse)
- Listing Courtesy : Master`s Trust Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$4,300
Status: For Lease
Lovely luxury townhouse In The Upscale Bayview Village Area. Generously Proportioned Contemporary Residence with Three Spacious Bedrooms, Three Bathrooms And An Unobstructed City View Fromo The Roof Top Patio. Enjoy The Close Proximity To Public Transit, schools, Premium Shopping mall od Bayview village, Restaurants & Parks.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :C13139176 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :16 May, 2026 (7 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M2N 7K8
|
| Price | : $4,300 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :6 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Bayview & Sheppard |
| Bathrooms | :3 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :2000-2500 sqft |
| Kitchen | :3.05 m x 1.97 m |
|---|---|
| Living Room | :4.45 m x 4.29 m |
| Bedroom 2 | :4.45 m x 3.4 m |
| Dining Room | :3.12 m x 2.72 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :4.45 m x 4.29 m |
| Bedroom 3 | :4.45 m x 4.09 m |
| Exterior Finish | :Stucco (Plaster) |
|---|---|
| Parking Space | :2 |
| Basement | :Finished |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Built-In |
| Laundry Level | :Lower Level |
| Park | :Park |
| Library | :Library |
16 May, 2026
TREB #C13139176
Listed
$4300.0
Sign in to view full price history of this property