1810 - 50 Lynn Williams Street, Toronto MLS Number: C13123560
Niagara, Toronto, ON, M6K 3R9$2,600
Status: For Lease
- 1+1 Beds
- 1 Baths
- Area : 600-699 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Exp Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,600
Status: For Lease
elcome to this beautiful 1 bedroom + den condo located in the vibrant heart of Liberty Village! This open-concept living space features a well-designed kitchen with sleek stainless steel appliances, a breakfast bar, and a walkout to a spacious balcony offering spectacular clear views of the city. The spacious den provides the perfect space for a home office or additional living area. The building offers first-class amenities including guest suites, visitor parking, and a 24-hour concierge service, making everyday living convenient and luxurious. Entertaining guests is a breeze with access to the party room, complete with a caterer's kitchen. Stay active and healthy with the fully equipped gym, and enjoy outdoor gatherings on the patio featuring BBQ stations.Located just steps to TTC, trendy restaurants, vibrant entertainment, parks, and more! Everything you need is right at your doorstep. Don't miss the opportunity to make this stunning condo your new home!
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :C13123560 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :13 May, 2026 (10 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M6K 3R9
|
| Price | : $2,600 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :1 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :King/Strachan |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :600-699 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Kitchen | :2.41 m x 2.13 m |
|---|---|
| Dining Room | :5.18 m x 3.32 m |
| Den | :2.4 m x 2.32 m |
| Living Room | :5.18 m x 3.32 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :2.74 m x 3.44 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Locker | :Owned |
| Locker Unit | :66 |
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Pets | :Yes-with Restrictions |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Locker Level Unit | :2 |
| Patio Terrace | :Open |
13 May, 2026
TREB #C13123560
Listed
$2600.0
Sign in to view full price history of this property