106 - 42 Pinery Trail, Toronto MLS Number: E13123872
Malvern, Toronto, ON, M1B 6K1$2,500
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 2 Baths
- Area : 900-999 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Townhouse)
- Listing Courtesy : Galaxy Stars Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,500
Status: For Lease
Beautiful Well Maintained Townhouse Nestled In A Family Friendly Neighborhood. Very Affordable, Low Maint. Fees, 3 Bedrooms, 2 Full Bathrooms, 2 Balconies Facing The Parkette. Close To Shopping, Schools, Ttc, Supermarket, Library, Community Centre, Hospital And Much More.
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :E13123872 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :13 May, 2026 (8 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M1B 6K1
|
| Price | : $2,500 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :6 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :McLevin Ave / Tapscott |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :900-999 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living Room | :4.33 m x 3.7 m |
|---|---|
| Kitchen | :0.0 m x 0.0 m |
| Bedroom 2 | :0.0 m x 0.0 m |
| Dining Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :0.0 m x 0.0 m |
| Bedroom 3 | :0.0 m x 0.0 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Pets | :Yes-with Restrictions |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Patio Terrace | :Open |
13 May, 2026
TREB #E13123872
Listed
$2500.0
Sign in to view full price history of this property