51 Locust Terrace, Markham MLS Number: N13051098
Wismer, Markham, York, ON, L6E 0G8$3,300
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 3 Baths
- Area : 1500-2000 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Att/Row/Townhouse)
- Listing Courtesy : Royal Elite Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,300
Status: For Lease
Well Maintained 3 Bedrooms Townhouse In Highly Demand Wismer Area, Open Concept And Excellent Layout, Stainless Steel Appliances, Walk-Out To Yard Perfect For Home Garden. Spacious Primary Bedroom Featuring A Walk-In Closet And A Luxurious 4-Piece ensuite. The Second-Floor Laundry Offers Convenience. Minutes To Public School & Well-known Bur Oak Secondary School .Close To Shopping Malls, Parks, Public Transportation And All Other Amenities.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :N13051098 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :28 Apr, 2026 (12 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :York |
|---|---|
| Postal Code | :
L6E 0G8
|
| Price | : $3,300 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :7 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :McCowan/Major Mackenzie |
| Bathrooms | :3 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :1500-2000 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Kitchen | :3.63 m x 2.18 m |
|---|---|
| Family Room | :5.51 m x 2.84 m |
| Primary Bedroom | :5.46 m x 3.38 m |
| Bedroom 3 | :3.04 m x 2.76 m |
| Dining Room | :5.84 m x 3.25 m |
|---|---|
| Living Room | :5.84 m x 3.25 m |
| Bedroom 2 | :4.31 m x 2.43 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :2 |
| Basement | :Full |
| Laundry | :Laundry Room |
|---|---|
| Garage | :Detached |
| Laundry Level | :Upper Level |
28 Apr, 2026
TREB #N13051098
Listed
$3300.0
Sign in to view full price history of this property