4 Lancelot Lane, Markham MLS Number: N13159688
Berczy, Markham, York, ON, L6C 2G4$3,650
Status: For Lease
- 4+1 Beds
- 4 Baths
- Area : 1500-2000 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Re/max Crossroads Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,650
Status: For Lease
*Sunfilled Detached Spacious 4 Bedrm Home*Approx 2000Sf* Newer Modern Kit W/Chef Collection Appliances /Granite Counter Tops/Ctr Island+ Lots of Cabinets*Newer Bathrooms On Main/2nd* Newer Hardwood Flr T/O Main/2nd Level* Fully Finished Bsmt W/1 Bedroom + Bathroom + Home office + Lots Of Storage Space*Excellent Schools:Pierre Elliott Trudeau HS + Castlemore PS* Mins To Hwy 404/407* Library, Park, Plaza Near By* Shows 10+++
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :N13159688 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :22 May, 2026 (18 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :York |
|---|---|
| Postal Code | :
L6C 2G4
|
| Price | : $3,650 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :4 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :8 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Kennedy /Major Mackenzie |
| Bathrooms | :4 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :1500-2000 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Virtual Tour | :Virtual Tour (External Link) |
| Living Room | :6.18 m x 3.55 m |
|---|---|
| Family Room | :4.8 m x 3.56 m |
| Primary Bedroom | :5.56 m x 3.1 m |
| Bedroom 3 | :3.82 m x 3.66 m |
| Recreation | :4.3 m x 3.2 m |
| Office | :2.68 m x 2.14 m |
| Dining Room | :6.18 m x 3.55 m |
|---|---|
| Kitchen | :4.35 m x 3.68 m |
| Bedroom 2 | :3.92 m x 3.66 m |
| Bedroom 4 | :3.68 m x 2.82 m |
| Bedroom | :3.92 m x 3.64 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :2 |
| Basement | :Finished |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Attached |
| Laundry Level | :Lower Level |
| Park | :Park |
| Library | :Library |
22 May, 2026
TREB #N13159688
Listed
$3650.0
Sign in to view full price history of this property