Upper - 72B Gooderham Drive, Toronto MLS Number: E13218252
Wexford-Maryvale, Toronto, ON, M1R 3G7$4,500
Status: For Lease
- 4+ Beds
- 4 Baths
- Area : 3000-3500 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Highpoint Homes Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$4,500
Status: For Lease
Big House Comes With high End Appliances Fully Loaded. The Chef Kitchen Comes With Wine Cooler And Gas Stove. Laundry Is On 2ND Floor.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :E13218252 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :0-5 Years |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :30 May, 2026 (7 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M1R 3G7
|
| Price | : $4,500 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :4 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :8 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Pharmacy/Ellesmere |
| Bathrooms | :4 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :3000-3500 sqft |
| Fireplace/Stove | :No |
| Living Room | :5.89 m x 6.06 m |
|---|---|
| Family Room | :3.16 m x 4.57 m |
| Office | :3.16 m x 2.43 m |
| Bedroom 2 | :4.72 m x 3.97 m |
| Bedroom 4 | :3.7 m x 3.59 m |
| Dining Room | :3.54 m x 4.1 m |
|---|---|
| Kitchen | :4.57 m x 4.17 m |
| Primary Bedroom | :5.5 m x 5.25 m |
| Bedroom 3 | :5.49 m x 3.59 m |
| Exterior Finish | :Stucco (Plaster), Brick |
|---|---|
| Parking Space | :6 |
| Basement | :No |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Built-In |
| Laundry Level | :Upper Level |
30 May, 2026
TREB #E13218252
Listed
$4500.0
Sign in to view full price history of this property