B - 33 Wild Rose Gardens, Toronto MLS Number: W12935056
Rustic, Toronto, ON, M6L 0A5$2,499
Status: For Lease
- 2+ Beds
- 2 Baths
- Area : 700-1100 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Semi-Detached )
- Listing Courtesy : Icloud Realty Ltd.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,499
Status: For Lease
Excellent Location, Semi-Detached With 2 Bed & 2 Washroom & Backing To Ravine. Close To All Amenities. Loads Of Natural Light, Including Big Window With Street View. Both Bedrooms With With 4 Piece Ensuite Bathroom. One Room Has Skylight.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :W12935056 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :New |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :30 Mar, 2026 (30 Days ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M6L 0A5
|
| Price | : $2,499 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :2 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :4 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Lawerence/jane |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :700-1100 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Kitchen | :4.97 m x 3.69 m |
|---|---|
| Bedroom | :3.29 m x 3.35 m |
| Laundry | :0.0 m x 0.0 m |
| Great Room | :4.97 m x 3.69 m |
|---|---|
| Bedroom 2 | :2.35 m x 2.99 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Laundry Level | :Main Level |
| Park | :Park |
30 Mar, 2026
TREB #W12935056
Listed
$2499.0
Sign in to view full price history of this property