Bsmt - 64 Fieldwood Drive, Toronto MLS Number: E13108816
Milliken, Toronto, ON, M1V 3G4$2,000
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 2 Baths
- Area : 1100-1500 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Re/max Excel Realty Ltd.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,000
Status: For Lease
Walkout Basement fully Renovated with 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Parking In Prime Location. Bright and spacious Family Room, Kitchen And Bathroom. Easy Access To Hwy 401, Public Transit, And Supermarkets. Quiet And Safe Neighborhood.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :E13108816 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :11 May, 2026 (2 Days ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M1V 3G4
|
| Price | : $2,000 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :McCowan/Steeles |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :1100-1500 sqft |
| Fireplace/Stove | :No |
| Kitchen | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :0.0 m x 0.0 m |
| Bedroom 3 | :0.0 m x 0.0 m |
| Dining Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Bedroom 2 | :0.0 m x 0.0 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :1 |
| Basement | :Apartment |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Attached |
10 May, 2026
TREB #E13108816
Listed
$2000.0
Sign in to view full price history of this property