2608 - 32 Forest Manor Road, Toronto MLS Number: C13141180
Henry Farm, Toronto, ON, M2J 1M5$2,950
Status: For Lease
- 2+1 Beds
- 2 Baths
- Area : 800-899 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Avion Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,950
Status: For Lease
Welcome To This Sun-Filled Brand New Modern Suite.High Level W/Unobstructed View. 9 Ft Ceiling, OpenConcept.Large Windows,Full Of Natural Lights.Great Location,Mins To Hwy404 &401,Septs ToSupermarket,Bank,Fairview Mall, Ttc, Subway Station And All Other Amenties. A Must See!
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :C13141180 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :New |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :18 May, 2026 (9 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M2J 1M5
|
| Price | : $2,950 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :2 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :6 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Don Mills/Sheppard |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Elevator | :Yes |
| Approx Square Footage | :800-899 sqft |
| Fireplace/Stove | :No |
| Primary Bedroom | :3.63 m x 2.93 m |
|---|---|
| Kitchen | :3.66 m x 3.32 m |
| Dining Room | :3.66 m x 3.32 m |
| Bedroom 2 | :2.74 m x 2.74 m |
|---|---|
| Living Room | :4.05 m x 3.66 m |
| Den | :2.23 m x 2.62 m |
| Exterior Finish | :Concrete |
|---|---|
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Pets | :No |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Laundry Level | :Main Level |
| Patio Terrace | :Open |
18 May, 2026
TREB #C13141180
Listed
$2950.0
Sign in to view full price history of this property