440 Rutherford Road N, Brampton MLS Number: W13120748
Madoc, Brampton, Peel, ON, L6V 3S1$2,350
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 1 Baths
- Area : 700-1100 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Century 21 Red Star Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,350
Status: For Lease
3 Bedrooms Detached Basement With Separate Entrance Available For Rent,1 Washroom, Access To The Backyard For Enjoyment, Central Location In Brampton, Close To All Amenities, Tandem Parking.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :W13120748 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :13 May, 2026 (2 Days ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Peel |
|---|---|
| Postal Code | :
L6V 3S1
|
| Price | : $2,350 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :4 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Kennedy Rd/Williams Pkwy |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :700-1100 sqft |
| Living Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Bedroom 2 | :0.0 m x 0.0 m |
| Bathroom | :0.0 m x 0.0 m |
| Bedroom | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Bedroom 3 | :0.0 m x 0.0 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :2 |
| Basement | :Separate Entrance |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Attached |
13 May, 2026
TREB #W13120748
Listed
$2350.0
Sign in to view full price history of this property