22 Mogul Rd, Vaughan MLS Number: N11906822
Vellore Village, Vaughan, York, ON, L4H 4R5$3,650
Status: Sold
- 3+1 Beds
- 4 Baths
- Property Type: Residential (Townhouse)
- Listing Courtesy : Real One Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,650
Status: Sold
Rare offer End Unit Townhome, Bright & Spacious. Beautiful Interior Finishes, 3+1 Bdrm & 4Bath , With All The Upgrades. Hardwood Flooring Through Out, Huge Centre Island With Waterfall Counter Top, Upgraded Kitchen With Backplash/Marble Style Tiled Floors,Stainless Steel Appls. Pot Lights Through Out. Upgraded Staircase With Iron Pickets. Double Garage. 2 Balcony's. And Amazing Area Central Vaughan, Surrounded By A Lot Amenities: Public Transit, Shopping, Schools, Gyms, Plazas, Restaurants, 4 Mins Walk To Go Station,Close To Hwy400,Mall, and Much more.
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :N11906822 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :09 Jan, 2025 (448 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :York |
|---|---|
| Postal Code | : L4H 4R5 |
| Price | : $3,650 |
|---|
| Bedrooms | :3 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :8 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Major Mack & Vellore Woods Blv |
| Bathrooms | :4 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Rec | :11.61 m x 8.56 m |
|---|---|
| Kitchen | :7.94 m x 11.98 m |
| Family | :10.01 m x 6.00 m |
| 2nd Br | :10.17 m x 0.00 m |
| Dining | :18.34 m x 8.50 m |
|---|---|
| Breakfast | :10.01 m x -3.00 m |
| Prim Bdrm | :13.81 m x -1.00 m |
| 3rd Br | :9.19 m x 10.99 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :3 |
| Basement | :Full |
| Garage | :Attached |
|---|
09 Jan, 2025
TREB #N11906822
Leased
$3650.0
Sign in to view full price history of this property