32 Gatehead Road, Vaughan MLS Number: N12944276
Maple, Vaughan, York, ON, L6A 2H9$3,700
Status: For Lease
- 4+ Beds
- 3 Baths
- Area : 2500-3000 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Homelife/gta Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,700
Status: For Lease
Gorgeous Two-Storey Home Located In Maple, Vaughan. This 4 Bedroom Home With Separate Living, Dining And Family Rooms Totals To Approximately 2750 Sq Ft. Of Spacious And Well-Maintained Space, Brand New Hardwood main and 2nd Floor, All Of This Is Conveniently Situated In A Family-Friendly Neighbourhood With Elementary And Secondary Schools, Shopping Centres, Hospital And Entertainment With in Walking Distance. Basement Excluded.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :N12944276 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :01 Apr, 2026 (8 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :York |
|---|---|
| Postal Code | :
L6A 2H9
|
| Price | : $3,700 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :4 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :8 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Jane St/ Rutherford Rd |
| Bathrooms | :3 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :2500-3000 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living Room | :3.74 m x 4.26 m |
|---|---|
| Family Room | :3.44 m x 5.15 m |
| Breakfast | :3.27 m x 4.69 m |
| Bedroom 2 | :3.65 m x 3.35 m |
| Bedroom 4 | :3.35 m x 3.66 m |
| Dining Room | :3.74 m x 4.57 m |
|---|---|
| Kitchen | :2.6 m x 3.96 m |
| Primary Bedroom | :6.55 m x 3.66 m |
| Bedroom 3 | :3.96 m x 3.6 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :3 |
| Basement | :No |
| Laundry | :In Area |
|---|---|
| Garage | :Attached |
| Laundry Level | :Main Level |
| Park | :Park |
| Library | :Library |
01 Apr, 2026
TREB #N12944276
Listed
$3700.0
Sign in to view full price history of this property