498 Caldari Road, Vaughan MLS Number: N13206092
Concord, Vaughan, York, ON, L4K 0R6$2,500
Status: For Lease
- 2+ Beds
- 2 Baths
- Area : 0-499 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Own It Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,500
Status: For Lease
Welcome to the stunning, 2 bed 2 bathroom suite. This spacious, bright residence offers a modern layout with high-end finishes throughout. The suite features brand-new stainless steel appliances, providing both style and functionality. Perfectly situated, the location offers unparalleled convenience with access to Highway 400, Cortellucci Hospital, steps to Vaughan Mills, and short distance to transit. Experience the perfect combination of luxury living and convenience.
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :N13206092 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :27 May, 2026 (2 Days ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :York |
|---|---|
| Postal Code | :
L4K 0R6
|
| Price | : $2,500 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :2 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Jane and Rutherford |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :0-499 sqft |
| Fireplace/Stove | :No |
| Living Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Bedroom | :0.0 m x 0.0 m |
| Kitchen | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Bedroom 2 | :0.0 m x 0.0 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Locker | :Owned |
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Pets | :No |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Laundry Level | :Main Level |
| Patio Terrace | :Open |
27 May, 2026
TREB #N13206092
Listed
$2500.0
Sign in to view full price history of this property