31 WuHan Lane, Markham MLS Number: N13170820
Wismer, Markham, York, ON, L6E 0V4$3,700
Status: For Lease
- 4+1 Beds
- 4 Baths
- Area : 2000-2500 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Att/Row/Townhouse)
- Listing Courtesy : Goldenway Real Estate Ltd.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,700
Status: For Lease
A Must See Townhome, 4 +1 Rm, 4 BthRM, 2 +1 Car Parking, Brick & Stone Exterior. Functional Layout. Beautiful Living Space. 10' Ceiling On Main. 9' On The Upper & Ground Floor. HardWood Flooring, Oak Staircase. Modern Kitchen W Extended Cabinet, Quartz Countertop. Appliances & Centre Island. W/O Balcony Main & Master. Finished Bsmt By Builder. Direct Access To Double Car Garage. Top-Ranking High Schools, Public Transit, Close To Park & Go Train, Mins To Supermarket, And Markville Mall.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :N13170820 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :0-5 Years |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :25 May, 2026 (14 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :York |
|---|---|
| Postal Code | :
L6E 0V4
|
| Price | : $3,700 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :4 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :9 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Mccowan Rd / 16th Ave |
| Bathrooms | :4 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :2000-2500 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Primary Bedroom | :4.5 m x 3.4 m |
|---|---|
| Bedroom 3 | :3.5 m x 2.5 m |
| Kitchen | :3.5 m x 2.5 m |
| Dining Room | :3.5 m x 2.0 m |
| Bathroom | :3.5 m x 2.5 m |
| Bathroom | :3.5 m x 2.0 m |
| Bedroom 2 | :3.5 m x 2.5 m |
|---|---|
| Bathroom | :3.5 m x 2.5 m |
| Breakfast | :3.5 m x 1.0 m |
| Family Room | :3.5 m x 2.0 m |
| Bedroom 4 | :3.5 m x 2.5 m |
| Exercise Room | :3.5 m x 2.5 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :3 |
| Basement | :Finished |
| Laundry | :In Basement |
|---|---|
| Garage | :Built-In |
| Laundry Level | :Lower Level |
| Library | :Library |
25 May, 2026
TREB #N13170820
Listed
$3700.0
Sign in to view full price history of this property