Main - 20 Kew Beach Avenue, Toronto MLS Number: E12945870
The Beaches, Toronto, ON, M4L 1B7$2,600
Status: For Lease
- 1+ Beds
- 1 Baths
- Area : < 700 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Royal Lepage Signature Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,600
Status: For Lease
Direct view of Lake Ontario and Beaches literally at your front door, all the very best The Beaches has to offer, Boardwalk direct access to Lake, Beach, Olympic Pool, Tennis, Kew Gardens Restaurants, Bars, transportation,all the Amenities you can imagine within walking distance.Main Floor Renovated Apartment has 6 Appliances. Rear Private Deck exclusive to Apartment. Lots of storage.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :E12945870 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :01 Apr, 2026 (8 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M4L 1B7
|
| Price | : $2,600 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :1 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :4 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Kew Beach Ave facing the lake. |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :< 700 sqft |
| Living Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Kitchen | :0.0 m x 0.0 m |
| Dining Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Bedroom | :0.0 m x 0.0 m |
| Exterior Finish | :Aluminum Siding |
|---|---|
| Parking Space | :0 |
| Basement | :No |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Park | :Park |
01 Apr, 2026
TREB #E12945870
Listed
$2600.0
Sign in to view full price history of this property