Bsmt - 2011 Dundas Street W, Toronto MLS Number: W13118534
Roncesvalles, Toronto, ON, M6R 1W7$1,700
Status: For Lease
- 1+1 Beds
- 1 Baths
- Area : < 700 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Gowest Realty Ltd.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$1,700
Status: For Lease
Good size 1-bedroom + 2 Dens Apartment in Roncesvalles Area.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :W13118534 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :12 May, 2026 (7 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M6R 1W7
|
| Price | : $1,700 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :1 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :4 |
| Heating | :Radiant |
| Cross Street | :Dundas/Roncesvalles |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :< 700 sqft |
| Fireplace/Stove | :No |
| Living Room | :5.0 m x 2.5 m |
|---|---|
| Den | :3.3 m x 3.0 m |
| Kitchen | :5.2 m x 2.2 m |
|---|---|
| Den | :3.2 m x 2.95 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Laundry | :Shared |
|---|
12 May, 2026
TREB #W13118534
Listed
$1700.0
Sign in to view full price history of this property