Main - 230 Parkview Hill Cres, Toronto MLS Number: E5826802
O'Connor-Parkview, Toronto, ON, M4B1S3$3,400
Status: Sold
- 4+ Beds
- 1 Baths
- Property Type: Residential (Detached)
- Listing Courtesy : Royal Lepage Urban Realty, Brokerage
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,400
Status: Sold
Welcome To 230 Parkview Hills Cres. An Inviting Four Bedroom Upper Level Unit Nestled Away In A Quaint Part Of East York Surrounded By A Canopy Of Trees That Line The Don River. Large Kitchen, Floor To Ceiling Pantry And Quartz Centre Island With Sink, Cabinetry And Seating.
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :E5826802 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :31 Jan, 2023 (1156 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | : M4B1S3 |
| Price | : $3,400 |
|---|
| Bedrooms | :4 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :7 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :St. Clair & O'connor |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Fireplace/Stove | :No |
| Living | :5.16 m x 3.41 m |
|---|---|
| Kitchen | :3.35 m x 2.90 m |
| 3rd Br | :2.74 m x 2.74 m |
| Prim Bdrm | :5.91 m x 3.10 m |
| Dining | :3.41 m x 3.41 m |
|---|---|
| 2nd Br | :4.33 m x 2.78 m |
| 4th Br | :5.91 m x 3.10 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :4 |
| Basement | :None |
| Laundry | :Shared |
|---|---|
| Garage | :Attached |
| Laundry Level | :Lower |
| Park | :Park |
31 Jan, 2023
TREB #E5826802
Leased
$3400.0
Sign in to view full price history of this property