Ph18 - 39 Annie Craig Drive, Toronto MLS Number: W13045340
Mimico, Toronto, ON, M8V 0C5$2,495
Status: For Lease
- 1+1 Beds
- 1 Baths
- Area : 600-699 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Right At Home Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,495
Status: For Lease
** Beautiful Penthouse Unit ** 1 Bedroom + Den, With Amazing Waterfront Views! 10' Ceiling, Large Balcony 1 Parking & Locker Ttc, Parks, Trails, Beach, Community Center And Other Amenities Are At Your Door Step, Steps From Lake. Close To Downtown Toronto! Highways, Airport, Shopping, Restaurants, And Parks! Open Concept Floor, 24 Hrs Concierge/Security, Indoor Pool, Gym, Must Be Seen!
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :W13045340 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :25 Apr, 2026 (11 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M8V 0C5
|
Use of: Existing SS Fridge, Stove, Built In Dishwasher, Built In Microwave, Quartz Counter Top, Washer-Dryer, All Elfs, Parking And Locker Included.
| Party Room/Meeting Room |
| Gym |
| Concierge |
| Price | : $2,495 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :1 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :4 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Lakeshore/Parklawn |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :600-699 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living Room | :5.12 m x 3.52 m |
|---|---|
| Kitchen | :2.13 m x 2.62 m |
| Den | :1.92 m x 1.58 m |
| Dining Room | :3.52 m x 5.12 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :3.38 m x 3.05 m |
| Exterior Finish | :Brick, Stone |
|---|---|
| Locker | :Owned |
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Pets | :Yes-with Restrictions |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Patio Terrace | :Open |
| Park | :Park |
25 Apr, 2026
TREB #W13045340
Listed
$2495.0
Sign in to view full price history of this property