104 - 3835 Lake Shore Blvd W, Toronto MLS Number: W11889009
Long Branch, Toronto, ON, M8W 1R2$2,700
Status: Sold
- 3+ Beds
- 2 Baths
- Area : 1000-1199 sqft
- Property Type: Condo (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Royal Lepage Porritt Real Estate
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,700
Status: Sold
Spacious ground level Unit With Large Principle Rooms. Ensuite Storage. Walk Out To Main Floor Terrace. Parking For 2 Cars Underground. Steps To Go, 24Hr Ttc & Mississauga Transit. Close To Park, Lake, Trails Shopping, Downtown Toronto, Airports & Major Highways.
| Property Type | :Condo |
|---|---|
| MLS Number | :W11889009 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :23 Jan, 2025 (484 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | : M8W 1R2 |
| Price | : $2,700 |
|---|
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :6 |
| Air Conditioning | :Other |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Browns Line/Horner |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Electric |
| Approx Square Footage | :1000-1199 sqft |
| Fireplace/Stove | :No |
| Kitchen | :3.43 m x 3.41 m |
|---|---|
| Dining | :3.51 m x 2.10 m |
| Br | :3.50 m x 2.55 m |
| Utility | :3.35 m x 1.86 m |
| Living | :6.90 m x 3.45 m |
|---|---|
| Prim Bdrm | :5.30 m x 3.35 m |
| Br | :3.15 m x 2.52 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Locker | :Ensuite |
| Parking Space | :2 |
| Basement | :None |
| Pets | :N |
| Laundry | :Coin Operated |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Patio Terrace | :Terr |
23 Jan, 2025
TREB #W11889009
Leased
$2700.0
Sign in to view full price history of this property