Main - 57 Winnett Ave, Toronto MLS Number: C5872039
Humewood-Cedarvale, Toronto, ON, M6C 3L2$2,850
Status: Sold
- 2+ Beds
- 1 Baths
- Area : 1100-1500 sqft
- Property Type: Residential (Detached)
- Listing Courtesy : Elevate Realty Inc., Brokerage
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,850
Status: Sold
Spacious 2 Bedroom Apartment On Main Floor Available In A Prime Neighbourhood. Close To Transit, Restaurants, Groceries And More! Plenty Of Storage In The Cold Storage In Basement.
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :C5872039 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :17 Mar, 2023 (1111 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | : M6C 3L2 |
| Price | : $2,850 |
|---|
| Bedrooms | :2 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Winnett And Hursting |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :1100-1500 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living | :5.61 m x 5.13 m |
|---|---|
| Kitchen | :2.67 m x 3.81 m |
| Br | :2.79 m x 2.67 m |
| Dining | :3.05 m x 3.78 m |
|---|---|
| Br | :2.79 m x 4.01 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :0 |
| Basement | :None |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :None |
| Laundry Level | :Main |
| Park | :Park |
17 Mar, 2023
TREB #C5872039
Leased
$2850.0
Sign in to view full price history of this property