2004 - 50 Ann O'Reilly Rd, Toronto MLS Number: C11899999
Henry Farm, Toronto, ON, M2J 0C9$2,300
Status: Sold
- 1+ Beds
- 1 Baths
- Area : 500-599 sqft
- Property Type: Condo (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Century 21 King`s Quay Real Estate Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,300
Status: Sold
Luxurious Tridel Built Condo - Trio At Atria. High Floor, Clear View, Laminate Flooring Thru-Out. Primary Bed W/ Floor To Ceiling Window & Closet. Stainless Steel Appliances. Excellent Building Facilities Including Swimming Pool, Yoga Studio, Exercise Room, And Visitor Parking. Close To All Amenities, Shopping Mall, Supermarkets, Restaurants, Don Mills Subway, Short Distance To Hwy 401 & 404.
| Property Type | :Condo |
|---|---|
| MLS Number | :C11899999 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :13 Jan, 2025 (444 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | : M2J 0C9 |
Stainless Steel Fridge, Cook Top & Oven, Built-In Dishwasher, Range Hood, Stacked Washer & Dryer, Existing Light Fixtures, Existing Window Coverings, One Parking And One Locker Included.
| Party/Meeting Room |
| Exercise Room |
| Indoor Pool |
| Rooftop Deck/Garden |
| Concierge |
| Visitor Parking |
| Price | : $2,300 |
|---|
| Bedrooms | :1 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :4 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Sheppard Ave E/Hwy 404 |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :500-599 sqft |
| Fireplace/Stove | :No |
| Living | :3.21 m x 3.18 m |
|---|---|
| Kitchen | :4.14 m x 2.54 m |
| Dining | :4.14 m x 2.54 m |
|---|---|
| Prim Bdrm | :3.21 m x 3.05 m |
| Exterior Finish | :Concrete |
|---|---|
| Building Insurance | :Yes |
| Locker | :Owned |
| Locker Unit | :133 |
| Parking Space | :1 |
| Basement | :None |
| Pets | :Restrict |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Locker Level Unit | :B |
| Patio Terrace | :Encl |
13 Jan, 2025
TREB #C11899999
Leased
$2300.0
Sign in to view full price history of this property