1512 - 386 Yonge Street, Toronto MLS Number: C13068240
Bay Street Corridor, Toronto, ON, M5B 0A5$2,600
Status: For Lease
- 1+1 Beds
- 1 Baths
- Area : 600-699 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Exp Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,600
Status: For Lease
Luxury Aura Condo, At College Park, In The Heart Of Toronto. Beautiful 1+Den With Panoramic Unobstructed Park View. 9 Feet Ceiling. Spacious And Sunny Well Maintained Unit. Approx. 696 Sq. Ft. Open Concept, Floor To Ceiling Windows, Granite Counter Top, Back Splashes. S/S Appliances. Laminate Floor Throughout. Access To Underground Shopping And Subway. World Class Gym Memberships.
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :C13068240 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :01 May, 2026 (7 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M5B 0A5
|
| Price | : $2,600 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :1 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :4 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Yonge / Gerrard |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :600-699 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living Room | :7.92 m x 3.05 m |
|---|---|
| Kitchen | :7.29 m x 3.05 m |
| Den | :2.43 m x 2.13 m |
| Dining Room | :7.92 m x 3.05 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :2.83 m x 2.63 m |
| Exterior Finish | :Concrete |
|---|---|
| Parking Space | :0 |
| Basement | :No |
| Pets | :Yes-with Restrictions |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Patio Terrace | :Open |
01 May, 2026
TREB #C13068240
Listed
$2600.0
Sign in to view full price history of this property