245 Axminster Dr, Richmond Hill MLS Number: N9285107
Crosby, Richmond Hill, York, ON, L4C 2W2$2,650
Status: Sold
- 3+ Beds
- 1 Baths
- Property Type: Residential (Semi Detached)
- Listing Courtesy : Re/max Hallmark Realty Ltd.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,650
Status: Sold
Location! Location! Location! Income Potential!! Absolutely Stunning 3 Br +1 Bath In The Heart Of Richmond Hill. Walking Distance To Ranking Schools, Shopping Centers & Go Train.
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :N9285107 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :27 Sep, 2024 (552 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :York |
|---|---|
| Postal Code | : L4C 2W2 |
| Price | : $2,650 |
|---|
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :6 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Bayview/Taylor Mills |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living | :4.40 m x 4.20 m |
|---|---|
| Kitchen | :4.25 m x 3.45 m |
| 2nd Br | :3.25 m x 2.40 m |
| Dining | :4.20 m x 2.50 m |
|---|---|
| Prim Bdrm | :3.95 m x 3.10 m |
| 3rd Br | :3.10 m x 2.65 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :3 |
| Basement | :None |
| Garage | :None |
|---|---|
| Laundry Level | :Lower |
27 Sep, 2024
TREB #N9285107
Terminated
$2650.0
Sign in to view full price history of this property