68 Gretman Crescent, Markham MLS Number: N13112446
Aileen-Willowbrook, Markham, York, ON, L3T 5M2$4,000
Status: For Lease
- 4+ Beds
- 3 Baths
- Area : 2500-3000 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Realtris Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$4,000
Status: For Lease
Welcome to 68 Gretman Crescent, a beautifully maintained home on a quiet street in the sought-after Willowbrook neighbourhood. Featuring 4 bedrooms, 3 bathrooms, spacious living areas, and a finished basement, it offers the perfect blend of comfort and functionality for family living.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :N13112446 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :11 May, 2026 (6 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :York |
|---|---|
| Postal Code | :
L3T 5M2
|
| Price | : $4,000 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :4 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :8 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Bayview/Willowbrook |
| Bathrooms | :3 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :2500-3000 sqft |
| Bedroom 4 | :3.62 m x 3.44 m |
|---|---|
| Dining Room | :3.5 m x 3.13 m |
| Family Room | :5.18 m x 3.44 m |
| Bedroom 2 | :3.9 m x 3.01 m |
| Living Room | :4.96 m x 3.65 m |
|---|---|
| Kitchen | :4.72 m x 3.01 m |
| Primary Bedroom | :4.96 m x 3.71 m |
| Bedroom 3 | :4.23 m x 2.95 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :6 |
| Basement | :Finished |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Detached |
11 May, 2026
TREB #N13112446
Listed
$4000.0
Sign in to view full price history of this property