1360 Bloomington Rd, Aurora MLS Number: N9053011
Bayview Southeast, Aurora, York, ON, L4G 7C8$2,000
Status: Sold
- 1+ Beds
- 1 Baths
- Property Type: Residential (Detached)
- Listing Courtesy : Century 21 B.j. Roth Realty Ltd.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,000
Status: Sold
South East Aurora, Spacious well appointed above grade ground level 1 bedroom apt/ large eat in kitchen with breakfast area and walk out to patio. Huge family room. Includes Garage. Minutes to all amenities/ 404/ Go Train. Available Immediately. All Inclusive of Heat/ Hydro/ Water/ Cable
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :N9053011 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :30 Jul, 2024 (611 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :York |
|---|---|
| Postal Code | : L4G 7C8 |
| Price | : $2,000 |
|---|
| Bedrooms | :1 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :3 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Bloomington/ Leslie/ 404 |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Kitchen | :6.10 m x 3.65 m |
|---|---|
| Family | :6.10 m x 3.05 m |
| Prim Bdrm | :5.02 m x 3.35 m |
|---|
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :2 |
| Basement | :None |
| Laundry | :None |
|---|---|
| Garage | :Attached |
| Laundry Level | :Lower |
30 Jul, 2024
TREB #N9053011
Leased
$2000.0