1801 - 1 Lee Centre Dr, Toronto MLS Number: E11917753
Woburn, Toronto, ON, M1H 3J2$2,300
Status: Sold
- 1+1 Beds
- 1 Baths
- Area : 600-699 sqft
- Property Type: Condo (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Re/max Royal Properties Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,300
Status: Sold
Welcome to your future home! This beautifully updated 1 bedroom + den condo features brand-new luxury vinyl flooring and elegant porcelain tiles. The spacious, open-concept layout is bathed in natural light, creating a warm and inviting atmosphere. **All utilities included in the rent**. Tastefully finished to ensure your comfort, this condo is designed for modern living.The building boasts a grand front lobby with concierge service and a plethora of premium amenities. Stay active in the well-equipped exercise rooms, take a dip in the swimming pool, enjoy the basketball court, relax in the sauna, or unwind in the hot tub.Ideally located, this condo offers seamless access to Highway 401, Scarborough Town Centre, and public transit, making your daily commute a breeze. Enjoy the perfect blend of convenience and luxury in this prime location. Don't miss out on this exceptional living opportunity!
| Property Type | :Condo |
|---|---|
| MLS Number | :E11917753 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :10 Feb, 2025 (418 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | : M1H 3J2 |
| Price | : $2,300 |
|---|
| Bedrooms | :1 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :McCowan/Hwy 401 |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :600-699 sqft |
| Virtual Tour | :Virtual Tour (External Link) |
| Living | :4.56 m x 3.34 m |
|---|---|
| Kitchen | :2.29 m x 2.06 m |
| Den | :2.74 m x 2.13 m |
| Dining | :4.56 m x 3.34 m |
|---|---|
| Prim Bdrm | :3.57 m x 2.74 m |
| Exterior Finish | :Concrete |
|---|---|
| Building Insurance | :Yes |
| Locker | :None |
| Parking Space | :1 |
| Basement | :None |
| Pets | :Restrict |
| Garage | :Underground |
|---|---|
| Patio Terrace | :None |
10 Feb, 2025
TREB #E11917753
Leased
$2300.0
Sign in to view full price history of this property