2103 - 38 Iannuzzi St, Toronto MLS Number: C9361174
Niagara, Toronto, ON, M5V 0S2$2,030
Status: Sold
- 1 Baths
- Area : 0-499 sqft
- Property Type: Condo (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Royal Lepage Your Community Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,030
Status: Sold
Gorgeous Studio Unit At Fort York Downtown. Bright & Spacious Functional Layout. Modern Kitchen W/Quartz Countertop & Movable Center Island. Integrated/Stainless Steel Appliances. Close To Lake Shore, Restaurants, Grocery Store, Ttc And Street Car.
| Property Type | :Condo |
|---|---|
| MLS Number | :C9361174 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :07 Oct, 2024 (541 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | : M5V 0S2 |
Include Fridge, Stove, Oven, B/I Microwave, B/I Dishwasher, Washer & Dryer. All Elfs & Window Coverings. Aaa Tenant Only, Non Smoker & No Pets. Tenant To Pay Own Hydro And Tenant Insurance.
| Media Room |
| Party/Meeting Room |
| Concierge |
| Sauna |
| Gym |
| Visitor Parking |
| Price | : $2,030 |
|---|
| Bedrooms | :0 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :3 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Bathurst/Fort York |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :0-499 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Virtual Tour | :Virtual Tour (External Link) |
| Living | :3.43 m x 3.36 m |
|---|---|
| Kitchen | :3.43 m x 3.36 m |
| Br | :3.43 m x 3.36 m |
|---|
| Exterior Finish | :Concrete |
|---|---|
| Building Insurance | :Yes |
| Locker | :None |
| Parking Space | :0 |
| Basement | :None |
| Pets | :N |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Patio Terrace | :Open |
| Park | :Park |
07 Oct, 2024
TREB #C9361174
Leased
$2030.0
Sign in to view full price history of this property