77 Wareside Rd, Toronto MLS Number: W10429916
Etobicoke West Mall, Toronto, ON, M9C 3B5$3,100
Status: Sold
- 3+ Beds
- 1 Baths
- Property Type: Residential (Detached)
- Listing Courtesy : Royal Elite Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,100
Status: Sold
Rare find this charming 3-bedroom home in a quiet family-friendly neighbourhood. This beautiful 1400 ft living space filled with nature lights through large bay window and skylight, creating a bright and airy ambiance throughout the house.
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :W10429916 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :18 Feb, 2025 (407 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | : M9C 3B5 |
| Price | : $3,100 |
|---|
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :9 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Rathburn & The West Mall |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Br | :4.36 m x 3.35 m |
|---|---|
| 3rd Br | :3.66 m x 2.84 m |
| Dining | :6.78 m x 4.34 m |
| Bathroom | :0.00 m x 0.00 m |
| 2nd Br | :3.28 m x 3.10 m |
|---|---|
| Kitchen | :4.78 m x 3.37 m |
| Living | :6.78 m x 4.34 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :2 |
| Basement | :Sep Entrance |
| Garage | :None |
|---|---|
| Laundry Level | :Main |
19 Jan, 2025
TREB #W10429916
Suspended
$3100.0
Sign in to view full price history of this property