705 - 5 San Romano Way, Toronto MLS Number: W13123446
Black Creek, Toronto, ON, M3N 2Y4$2,700
Status: For Lease
- 2+ Beds
- 2 Baths
- Area : 1000-1199 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Re/max Premier Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,700
Status: For Lease
Recently Painted, Spacious Unit Featuring 2 Bedrooms And 2 Bathrooms. Open Concept Layout. Kitchen Features Tons Of Cabinet Space Extending Into The Dining Area. Bright Primary Bedroom Offers Ensuite Bathroom. Step Out To The Balcony From The Living Room To Enjoy Unobstructed Views Of The City. This Location Offers Comfort And Convenience With 2 Malls, Grocery, Hospital, Schools, Library, Transit, Hwy 400/ 401/ 407 And Much More. LRT Will Be Just Steps Away. Building Amenities Include Tennis Court, Party Room, Laundry, Visitor Parking And Security Cameras For Your Safety.
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :W13123446 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :13 May, 2026 (14 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M3N 2Y4
|
| Price | : $2,700 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :2 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Heating | :Baseboard |
| Cross Street | :Finch Ave W/Jane St |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Electric |
| Approx Square Footage | :1000-1199 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living Room | :5.87 m x 6.64 m |
|---|---|
| Kitchen | :3.52 m x 2.42 m |
| Bedroom 2 | :2.72 m x 3.78 m |
| Dining Room | :3.21 m x 3.73 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :4.45 m x 3.25 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Locker | :Ensuite |
| Parking Space | :1 |
| Basement | :No |
| Pets | :No |
| Laundry | :In Area |
|---|---|
| Patio Terrace | :Open |
13 May, 2026
TREB #W13123446
Listed
$2700.0
Sign in to view full price history of this property