201 Codsell Avenue, Toronto MLS Number: C13167178
Bathurst Manor, Toronto, ON, M3H 3W5$3,000
Status: For Lease
- 2+3 Beds
- 1 Baths
- Area : 700-1100 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Right At Home Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,000
Status: For Lease
Lease For The Entire Property! Renovated, Bright And Spacious Bungalow In Bathurst Manor. Hardwood Through-Out. Walking Distance To Sheppard West Station, 1 Min Walk To The Bus Stop, Mins To Hyw 401, Shopping And Schools. Fresh Paint For The Whole House. Living Room Could Easily Convert To The Third Bedroom. New Hot Water Tank (Owned)
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :C13167178 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :23 May, 2026 (19 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Toronto |
|---|---|
| Postal Code | :
M3H 3W5
|
| Price | : $3,000 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :2 + 3 |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Heating | :Radiant |
| Cross Street | :Sheppard & Dufferin |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :700-1100 sqft |
| Family Room | :3.48 m x 5.38 m |
|---|---|
| Bedroom 2 | :2.9 m x 3.6 m |
| Dining Room | :2.61 m x 2.9 m |
| Primary Bedroom | :3.35 m x 4.3 m |
|---|---|
| Kitchen | :2.88 m x 3.87 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :4 |
| Basement | :Walk-Up |
| Laundry | :In Area |
|---|
23 May, 2026
TREB #C13167178
Listed
$3000.0
Sign in to view full price history of this property