3371 Folkway Dr, Mississauga MLS Number: W9282322
Erin Mills, Mississauga, Peel, ON, L5L 2E3$3,500
Status: Sold
- 3+2 Beds
- 2 Baths
- Area : 2000-2500 sqft
- Property Type: Residential (Detached)
- Listing Courtesy : Exp Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,500
Status: Sold
Spectacular Lot! Huge Living/Dining Room Offers Large Bay Window W/Newer Hardwood Floors. Eat-In Kitchen With Ceramic Floors W/Opening To Family Room & Patio Doors To Huge, Private, Pool Sized Fenced Yard. 3 Bedrooms, 2 Bathrooms. Lower Level Has Large Rec Room, Above Grade Windows, Good Ceiling Height, Plenty Of Storage. Two family rooms.
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :W9282322 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :01 Oct, 2024 (548 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Peel |
|---|---|
| Postal Code | : L5L 2E3 |
| Price | : $3,500 |
|---|
| Bedrooms | :3 + 2 |
|---|---|
| No. of Rooms | :9 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Burnhamthorpe / Erin Mills Pkwy |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :2000-2500 sqft |
| Br | :4.00 m x 3.38 m |
|---|---|
| 3rd Br | :2.80 m x 2.77 m |
| Living | :4.89 m x 3.97 m |
| 2nd Br | :3.96 m x 3.05 m |
|---|---|
| Family | :7.95 m x 3.09 m |
| Rec | :8.00 m x 5.00 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :6 |
| Basement | :Finished |
| Garage | :Built-In |
|---|---|
| Laundry Level | :Lower |
01 Oct, 2024
TREB #W9282322
Leased
$3500.0
Sign in to view full price history of this property