39 Greenwood Crescent, Brampton MLS Number: W13160376
Northgate, Brampton, Peel, ON, L6S 1T2$3,000
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 2 Baths
- Area : 1100-1500 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Semi-Detached )
- Listing Courtesy : Converge Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,000
Status: For Lease
Welcome to this beautifully renovated 3 bedroom home! The bright and open concept main floor has a gorgeous kitchen with stainless steel appliances, gleaming tiles & quartz countertops, a spacious pantry and ensuite laundry. The primary bedroom has a separate sitting area perfect for a home office or TV room. Lots of outdoor space to enjoy. Double Private Driveway. Note: *Commencement of lease is July 1st.*
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :W13160376 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :22 May, 2026 (1 Day ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Peel |
|---|---|
| Postal Code | :
L6S 1T2
|
| Price | : $3,000 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :7 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Tobram Rd / Central Park Dr |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :1100-1500 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Kitchen | :0.0 m x 0.0 m |
| Sitting | :0.0 m x 0.0 m |
| Bedroom 3 | :0.0 m x 0.0 m |
| Dining Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :0.0 m x 0.0 m |
| Bedroom 2 | :0.0 m x 0.0 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :4 |
| Basement | :Other |
| Laundry | :Ensuite |
|---|
22 May, 2026
TREB #W13160376
Listed
$3000.0
Sign in to view full price history of this property