Main - 104 Meredith Drive Dr, St. Catharines MLS Number: X5940927
St. Catharines, Niagara, ON, L2M6C7$2,500
Status: Sold
- 3+ Beds
- 2 Baths
- Property Type: Residential (Detached)
- Listing Courtesy : Exp Realty, Brokerage
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,500
Status: Sold
Newly Renovated, Top To Bottom High-End Back Split Detached Upper In The North End Ready For A+++Tenants. Features Large Primary Bedroom Ensuite Washroom, Living Area, Spacious Kitchen Backyard Is Fenced. Insuite Laundry, Brand New Appliances, Pot Lights Throughout, Big Windows
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :X5940927 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :13 Mar, 2023 (1155 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Niagara |
|---|---|
| Postal Code | : L2M6C7 |
| Price | : $2,500 |
|---|
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :3 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Carlton St To Dorchester Blvd |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Living | :5.46 m x 3.96 m |
|---|---|
| Br | :3.91 m x 3.00 m |
| Br | :2.74 m x 2.72 m |
| Kitchen | :5.36 m x 2.29 m |
|---|---|
| Br | :3.81 m x 2.62 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :4 |
| Basement | :Finished |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :None |
13 Mar, 2023
TREB #X5940927
Terminated
$2500.0
Sign in to view full price history of this property