12 Blueberry Lane, Kawartha Lakes MLS Number: X13146192
Lindsay, Kawartha Lakes, ON, K9V 0M2$2,600
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 3 Baths
- Area : 1500-2000 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Revel Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,600
Status: For Lease
Welcome To 12 Blueberry Lane, Lindsay. This 3 Bed 2 Bath Bungaloft Is Located In The Desired Cloverlea Community Built By Mason Homes. Walking To Schools, Shopping, Place Of Worship & Parks. One Floor Living With The Bonus Of Loft. Rental $2600 Plus Tenant Pays Natural Gas, Hydro, Water, & Hot Water Tank Rental. 5 Appliances Included, Attached Single Car Garage & Unfinished Basement. Large Fenced Yard With Deck. Available July 1,2026
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :X13146192 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :6-15 Years |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :20 May, 2026 (8 Hours ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Kawartha Lakes |
|---|---|
| Postal Code | :
K9V 0M2
|
| Price | : $2,600 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :6 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Broad st /blueberry lane |
| Bathrooms | :3 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :1500-2000 sqft |
| Fireplace/Stove | :No |
| Living Room | :4.88 m x 3.66 m |
|---|---|
| Primary Bedroom | :4.27 m x 3.35 m |
| Bedroom | :3.66 m x 1.0 m |
| Kitchen | :3.35 m x 2.74 m |
|---|---|
| Bedroom | :3.66 m x 2.74 m |
| Den | :6.71 m x 3.35 m |
| Exterior Finish | :Brick, Vinyl Siding |
|---|---|
| Parking Space | :3 |
| Basement | :Unfinished |
| Laundry | :In Area |
|---|---|
| Garage | :Attached |
19 May, 2026
TREB #X13146192
Listed
$2600.0
Sign in to view full price history of this property