55 Hillcroft Way, Kawartha Lakes MLS Number: X12983976
Bobcaygeon, Kawartha Lakes, ON, K0M 1A0$2,390
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 2 Baths
- Area : 1100-1500 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Kw Living Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,390
Status: For Lease
Welcome to your new home, The stars of Bobcaygeon - approximately 1200 square feet - 3 bedrooms - 2 baths - full unfinished look up basement - home is completed new and ready to move in anytime. Known for its friendly community, is nestled along the shores of the Trent Severn Waterway. This charming town is a hub of Kawartha lakes, offering endless opportunities for boating, fishing, and other water activities. Enjoy the convenience of being just steps away from boutique shops, delightful restaurants, and local entertainment. Don't miss the chance to make 55 Hillcroft way your new home, where every day is a celebration of life finest pleasures in the heart of beautiful Bobcaygeon.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :X12983976 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :16 Apr, 2026 (14 Days ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Kawartha Lakes |
|---|---|
| Postal Code | : K0M 1A0 |
| Price | : $2,390 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Front St W and Hillcroft |
| Bathrooms | :2 |
|---|---|
| Fuel | :Propane |
| Approx Square Footage | :1100-1500 sqft |
| Living Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Bedroom | :0.0 m x 0.0 m |
| Bedroom 3 | :0.0 m x 0.0 m |
| Kitchen | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Bedroom 2 | :0.0 m x 0.0 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :6 |
| Basement | :Unfinished |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Built-In |
10 Apr, 2026
TREB #X12983976
Listed
$2390.0
Sign in to view full price history of this property