202 West 2nd St, Hamilton MLS Number: X5637368
Southam, Hamilton, ON, L9C 3G1$2,900
Status: Sold
- 3+1 Beds
- 3 Baths
- Property Type: Residential (Detached)
- Listing Courtesy : Bay Street Group Inc., Brokerage
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,900
Status: Sold
Completely Remodelled 2 Storeys 3 Bedroom Home With A Vast, Quiet Back Yard. Stunning New Kitchen With Centre Island Great For Entertaining. 2 Remodelled Baths New Flooring And Exterior Stucco. New Lighting Throughout. Near Mohawk College And Hsc Private School, And Lots Of Amenities.
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :X5637368 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :06 Jul, 2022 (1364 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Hamilton |
|---|---|
| Postal Code | : L9C 3G1 |
| Price | : $2,900 |
|---|
| Bedrooms | :3 + 1 |
|---|---|
| No. of Rooms | :3 |
| Air Conditioning | :Wall Unit |
| Heating | :Water |
| Cross Street | :Fennel Ave W / West 2nd N |
| Bathrooms | :3 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Living | :4.17 m x 3.99 m |
|---|---|
| Dining | :3.96 m x 3.53 m |
| Br | :3.48 m x 2.64 m |
| 3rd Br | :2.90 m x 2.44 m |
| Kitchen | :4.11 m x 4.06 m |
|---|---|
| Den | :4.06 m x 3.40 m |
| 2nd Br | :3.48 m x 2.46 m |
| Exterior Finish | :Stucco/Plaster |
|---|---|
| Parking Space | :2 |
| Basement | :Crawl Space |
| Laundry | :In Area |
|---|---|
| Garage | :None |
06 Jul, 2022
TREB #X5637368
Leased
$2900.0
Sign in to view full price history of this property