A6 - 118 Gravel Ridge Tr, Kitchener MLS Number: X9038178
Kitchener, Waterloo, ON, N2E 0B8$2,630
Status: Sold
- 3+ Beds
- 3 Baths
- Property Type: Residential (Multiplex)
- Listing Courtesy : Homelife/vision Realty Inc.
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,630
Status: Sold
New and Modern 2 Story 3 Bedroom 2.5 Bathroom Upper-Level Condo Suite for Rent at La Loma Residences! This open concept 1124 Sq Ft Condo is sure to impress with quartz counters and modern finishes. Close to Schools and Parks, Parking for Visitors Available!
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :X9038178 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :10 Sep, 2024 (569 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Waterloo |
|---|---|
| Postal Code | : N2E 0B8 |
| Price | : $2,630 |
|---|
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :4 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Isaiah Drive to Gravel Ridge Trail |
| Bathrooms | :3 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Fireplace/Stove | :No |
| Living | :12.10 m x 10.90 m |
|---|---|
| Prim Bdrm | :9.50 m x 8.70 m |
| Br | :10.00 m x 7.90 m |
| Kitchen | :6.80 m x 11.40 m |
|---|---|
| Br | :8.70 m x 7.80 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :1 |
| Basement | :None |
| Garage | :None |
|---|---|
| Park | :Park |
09 Sep, 2024
TREB #X9038178
Terminated
$2630.0
Sign in to view full price history of this property