1803 - 15 Queen Street S, Hamilton MLS Number: X13047114
Central, Hamilton, ON, L8P 3R6$1,600
Status: For Lease
- 1 Baths
- Area : 0-499 sqft
- Property Type: Residential Condo & Other (Condo Apartment)
- Listing Courtesy : Re/max Noblecorp Real Estate
Maximum 4 project can be compared at one go.
$1,600
Status: For Lease
Look No Further! Welcome To Platinum Condos In The Hamilton Core! A Short Distance to Hwy 403, McMaster University, Proposed LRT Line, Mohawk College, Hospitals, And The Go Station. Walking Distance To Shopping, Restaurants, Parks, And More!
| Property Type | :Residential Condo & Other |
|---|---|
| MLS Number | :X13047114 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :0-5 Years |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :27 Apr, 2026 (2 Days ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Hamilton |
|---|---|
| Postal Code | :
L8P 3R6
|
| Price | : $1,600 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| No. of Rooms | :3 |
|---|---|
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Queen St S. & King |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Fuel | :Electric |
| Approx Square Footage | :0-499 sqft |
| Fireplace/Stove | :No |
| Foyer | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Kitchen | :0.0 m x 0.0 m |
| Living Room | :0.0 m x 0.0 m |
|---|---|
| Bathroom | :0.0 m x 0.0 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Locker | :Owned |
| Parking Space | :0 |
| Basement | :No |
| Pets | :Yes-with Restrictions |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Underground |
| Laundry Level | :Main Level |
| Patio Terrace | :Open |
27 Apr, 2026
TREB #X13047114
Listed
$1600.0
Sign in to view full price history of this property