120 Masterson Lane, Ajax MLS Number: E9233655
Northwest Ajax, Ajax, Durham, ON, L1T 0N6$3,200
Status: Sold
- 3+ Beds
- 3 Baths
- Area : 1500-2000 sqft
- Property Type: Residential (Townhouse)
- Listing Courtesy : Friends Realty Point
Maximum 4 project can be compared at one go.
$3,200
Status: Sold
Bright & Spacious townhouse located on Quiet Street & Perfect Neighbourhood Offers Right & Spacious Open Concept Layout with 3 Bedroom,2.5 Bath, Family Room & Living Room. Conveniently Located Minutes From Hwy 401, Hwy 407, Golf Courses, Place Of Worship, Schools, Parks, Trails,All Amenities, Close to Shops, Grocery, Restaurants, all Major Amenities & Big Box Stores.Utilities Extra # Family Friendly Landlord# No Pets# No Smoking on Premises. Workingprofessionals and students are welcome
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :E9233655 |
| Listing Type | :Lease |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :20 Aug, 2024 (590 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Durham |
|---|---|
| Postal Code | : L1T 0N6 |
| Price | : $3,200 |
|---|
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :7 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :CHURCH AND ROSSLAND |
| Bathrooms | :3 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :1500-2000 sqft |
| Living | :3.90 m x 3.05 m |
|---|---|
| Kitchen | :3.05 m x 2.43 m |
| Prim Bdrm | :4.57 m x 3.65 m |
| 3rd Br | :3.05 m x 4.00 m |
| Family | :4.10 m x 4.10 m |
|---|---|
| Dining | :3.05 m x 2.43 m |
| 2nd Br | :4.26 m x 3.20 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :2 |
| Basement | :Unfinished |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Built-In |
20 Aug, 2024
TREB #E9233655
Leased
$3200.0
Sign in to view full price history of this property