335 Leanne Lane, Shelburne MLS Number: X12986898
Shelburne, Dufferin, ON, L9V 1Y3$4,200
Status: For Lease
- 5+ Beds
- 6 Baths
- Area : 2500-3000 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Detached)
- Listing Courtesy : Re/max Millennium Real Estate
Maximum 4 project can be compared at one go.
$4,200
Status: For Lease
Conveniently located close to all amnesties and ready to move in. House is vacant.
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :X12986898 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :0-5 Years |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :11 Apr, 2026 (19 Days ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Dufferin |
|---|---|
| Postal Code | :
L9V 1Y3
|
| Price | : $4,200 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :5 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Dufferin Rd / Hwy 10 |
| Bathrooms | :6 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :2500-3000 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Dining Room | :3.47 m x 5.6 m |
|---|---|
| Living Room | :3.62 m x 6.27 m |
| Primary Bedroom | :5.45 m x 6.12 m |
| Bedroom 3 | :2.77 m x 3.38 m |
| Bedroom 5 | :3.13 m x 3.68 m |
| Kitchen | :4.09 m x 6.37 m |
|---|---|
| Breakfast | :2.8 m x 4.17 m |
| Bedroom 2 | :3.38 m x 3.66 m |
| Bedroom 4 | :3.35 m x 5.42 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :4 |
| Basement | :No |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :Attached |
| Laundry Level | :Upper Level |
11 Apr, 2026
TREB #X12986898
Listed
$4200.0
Sign in to view full price history of this property