302 - 15 Brenda Blvd, Orangeville MLS Number: W5729348
Orangeville, Dufferin, ON, L9W3Y5$2,200
Status: Sold
- 2+ Beds
- 1 Baths
- Area : 700-1100 sqft
- Property Type: Residential (Other)
- Listing Courtesy : A.m.c. Real Estate Ltd., Brokerage
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,200
Status: Sold
Brand New Suite Off Broadway. Open Concept Life Style Living. The Listing Broker Has An Interest In The Property. Immediate Occupancy.
| Property Type | :Residential |
|---|---|
| MLS Number | :W5729348 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :New |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :29 Aug, 2022 (1312 Days ago) |
| Source | :TRREB |
| Area | :Dufferin |
|---|---|
| Postal Code | : L9W3Y5 |
| Price | : $2,200 |
|---|
| Bedrooms | :2 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :5 |
| Cross Street | :Diana/Brenda |
| Bathrooms | :1 |
|---|---|
| Approx Square Footage | :700-1100 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Br | :5.18 m x 3.17 m |
|---|---|
| Living | :8.23 m x 6.22 m |
| Kitchen | :8.23 m x 6.22 m |
| 2nd Br | :4.27 m x 2.74 m |
|---|---|
| Dining | :8.23 m x 6.22 m |
| Exterior Finish | :Brick |
|---|---|
| Parking Space | :1 |
| Laundry | :Ensuite |
|---|---|
| Garage | :None |
29 Aug, 2022
TREB #W5729348
Leased
$2200.0