104 SANDERS Road, Erin MLS Number: X13156330
Erin, Wellington, ON, N0B 1T0$2,500
Status: For Lease
- 3+ Beds
- 3 Baths
- Area : 1500-2000 sqft
- Property Type: Residential Freehold (Att/Row/Townhouse)
- Listing Courtesy : Home And Business Realty
Maximum 4 project can be compared at one go.
$2,500
Status: For Lease
Freehold 3 bedroom 3 baths Townhome for Lease - Includes unfinished Basement! Available for Immediate Occupancy. Welcome to this stunning brand-new freehold townhome located in the charming Township of Erin, ideally situated at Wellington Road & 10th Line. A spacious open-concept main floor with 9-foot ceilingsA modern kitchen with quartz countertops and plenty of storageA large primary bedroom with walk-in closet and 4-piece ensuiteWell-sized secondary bedrooms for family or guestsSecond-floor laundry for added convenienceDirect access from the garage into the home Located in a quiet, family-friendly neighbourhood, this home is move-in ready and just minutes from top-rated schools, parks, shopping, and other everyday amenities. Perfect for families or professionals. Easy commute to nearby towns and major routes
| Property Type | :Residential Freehold |
|---|---|
| MLS Number | :X13156330 |
| Listing Type | :Lease |
| Property Age | :New |
| Possession Date | : |
| Last Updated | :21 May, 2026 (3 Days ago) |
| Source | :Toronto Regional Real Estate Board |
| Area | :Wellington |
|---|---|
| Postal Code | : N0B 1T0 |
| Price | : $2,500 |
|---|---|
| Lease Term | :$12 Months |
| Bedrooms | :3 + |
|---|---|
| No. of Rooms | :7 |
| Air Conditioning | :Central Air |
| Heating | :Forced Air |
| Cross Street | :Wellington Rd 124 & 10th Line |
| Bathrooms | :3 |
|---|---|
| Fuel | :Gas |
| Approx Square Footage | :1500-2000 sqft |
| Fireplace/Stove | :Yes |
| Living Room | :3.96 m x 5.51 m |
|---|---|
| Kitchen | :3.81 m x 2.71 m |
| Primary Bedroom | :5.05 m x 3.84 m |
| Bedroom 3 | :3.35 m x 2.74 m |
| Dining Room | :3.96 m x 5.51 m |
|---|---|
| Breakfast | :2.43 m x 3.04 m |
| Bedroom 2 | :3.35 m x 2.92 m |
| Exterior Finish | :Brick, Vinyl Siding |
|---|---|
| Parking Space | :2 |
| Basement | :Unfinished |
| Laundry | :In-Suite Laundry |
|---|---|
| Garage | :Built-In |
| Laundry Level | :Upper Level |
21 May, 2026
TREB #X13156330
Listed
$2500.0
Sign in to view full price history of this property